Pytania

Kim jesteś? Who the fuck are ya ehh? Nie mówię o twojej powłoce. Zapomnij o swoim imieniu, zapomnij o swoim ego, nie masz pracy, nie masz żony, nie masz dzieci, nie masz domu, samochodu, nie masz ubrań, nie masz umysłu ani emocji. Kim jesteś pod warstwami skóry i tłuszczu?

Nie jest to łatwe pytanie. Łatwe pytania nie są warte bólu. Chcesz być szczęśliwy? Pffff. Wszyscy chcą być szczęśliwy a nikt nie chce zapierdalać. Jeżeli przez lata leżałeś kutasem/cycami do góry, karmiąc się medialnym (pozornie słodkim) kałem, to czeka cię przerzucanie obornika.

Najciężej jest zrobić pierwszy krok. Pierwszy krok jest meczący, boli. Małe kroki. Małe kroczki do przodu. Cegiełka po cegiełce. Możesz wygrzebać się powoli, czołgać się do przodu, po centymetrze. Grad gównianych kul będzie napierdalał w ciebie ze wszystkich stron. Jeżeli zrobiłeś krok do przodu to na dziś wystarczy. Jutro też zrobisz jeden krok. Nabierzesz rozpędu. Powoli. Jedna noga, potem druga. Jeżeli przestaniesz na jeden dzień to rozpęd stanie. Schowa się jak żółw do skorupy. Cały łańcuch ciężkiej pracy pęknie ja przetarty kondom. Ulotni się cała chęć do pracy, dyscyplina klęknie. Ciężko zrobić pierwszy krok, a tak łatwo się zatrzymać i zresetować cały progres.

Będzie bolało. Nie kłamię. Ostry chińczyk jest dobry dla twoich kubków smakowych lecz jest tragiczny w skutkach dla twojego anusa. Dobrze. Masochistyczna przyjemność to nawyk który musisz sobie wyrobić. Zrobienie pierwszego kroku zaboli. Nie będzie ci się chciało. Zrzuć jebanego lenia który siedzi ci na barkach, będziesz czuł wyzwolenie. Niestety skurwiały leń ma taką moc że następnego dnia znów usiądzie ci na barkach i zacznie lać do ucha jadowite słówka.
“Tssss wybierz piwo”
“Tsss przecież jesteś zmęczony”
“Tssss po co to robisz, nie dasz rady, lepiej piwo, spliff, mówie ci chłopie, znamy się już długo, całe życie”.
Masz chwile na reakcję nie dłużej niż pięć sekund. Zaobserwuj kiedy leń wskoczy ci na garba. Otrząśnij się. Wypij kolejną kawę jeśli musisz. Zrób kilka pajacyków, zrób dwie pompki. Nie rozrywaj łańcucha zmian. Zerwij relacje z klaunem leniem. Skurwol chce twojego upadku. Gdy upadniesz, on nie poda ci ręki. Wykorzysta twój upadek i zrucha cie w dupala.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s